Prosinečki o ostavci: Sjutra ću razgovarati sa čelnicima i vidjećemo što ćemo dalje

Robert Prosinečki (Foto: FSCG)
Robert Prosinečki (Foto: FSCG)

Selektor crnogorske reprezentacije Robert Prosinečki izjavio je nakon utakmice sa Hrvatskom u Zagrebu na pitanje o ostavci da sjutra putuju za Crnu Goru, pa će razgovarati s čelnicima i vidjeti što će dalje biti.

Komentarišući utakmicu ocijenio je da nije bilo lako.

- Neću reći da je crveni karton promijenio tok, no bilo ko je protiv Hrvatske s igračem manje u problemu je. Hrvatska je igrala jako dobro, pas igrom su stvorili mnogo šansi i zasluženo pobijedili. Ne znam bi li bilo drukčije da nije bilo crvenog kartona. Dobro smo izgledali do 35. minute, oni su imali posjed ali nisu ozbiljnije prijetili do tada - rekao je, pored ostalog, Prosinečki.

Programska šema

11:00 12:00
LINIJA ŽIVOTAEMISIJA
12:00 13:00
E GLAMEMISIJA
13:00 14:00
SVE O ŽENAMA A POMALO I O MUŠKARCIMAEMISIJA
14:00 15:00
NE PRIČAM TI O TOMEEMISIJA
15:00 16:00
BAHAR 1SERIJA
16:00 17:00
BAHAR 1SERIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.