Problemi sa snabdijevanjem električnom energijom

Struja stigla u centar Podgorice nakon gotovo dva sata prekida

Podgorica (Foto: Mediabiro)
Podgorica (Foto: Mediabiro)

Nakon dva sata prekida, građani u centru Podgorice ponovo imaju struju.

Ranije su iz CEDIS-a saopštili da je zbog ispada trafostanice KB „Gorica 2“, bez napajanja električnom energijom ostalo više djelova Podgorice.

Bez struje su Stara Zlatica, dio Zlatice prema strelištu, Zagorič, brdo Gorica, Malo brdo, dio Momišića, centar grada, Mosor, dio Rogama, Smokovac, Peuta, Gornja i Donja Vrbica, repetitor Sjenice i dio Meduna.

U centru grada bez napajanja su, između ostalog, Ulica Vaka Đurovića, prostor oko Stadiona pod Goricom, Ulica 19. decembar, dio Beogradske ulice, Bulevar Ivana Crnojevića, Hercegovačka, Slobode, Njegoševa i Bokeška ulica, Trg nezavisnosti, kao i objekti u okolini restorana Radovče, gradskog parlamenta i zgrade Ujedinjenih nacija na Mostu Milenijum.

- Bez električne energije ostali su i djelovi Momišića u zoni Vezirovog mosta, naselje oko zdravstvene ustanove Ars Medika, kao i više ulica u tom dijelu grada - navode iz CEDIS-a.

Programska šema

18:00 19:00
ETV SPECIJALEMISIJA
19:00 20:00
24 SATAINFORMATIVA
20:00 20:50
NA KRAJU DANAEMISIJA
20:50 21:00
5 MIN XEMISIJA
21:00 22:00
BAHAR 1SERIJA
22:00 23:00
ETV SPECIJALEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.