Teniska reprezentacija na turniru u Kišinjevu

 (Foto: TSCG)
(Foto: TSCG)

Dejvis kup reprezentacija Crne Gore učestvovaće na turniru Evropske grupe III, koji će od sjutra do subote biti odigran u Kišinjevu, saopšteno je iz Teniskog saveza.

Crnogorski tenis predstavljaće Petar Jovanović, Aleksa Krivokapić, Simon Knežević i Emil Dapčević, a predvodiće ih kapiten Rezart Cungu. 

Na turniru učestvuje osam reprezentacija, podijeljenih u dvije grupe.

Nastupiće Azerbejdžan, Gruzija, Irska, Kosovo, Letonija, Moldavija, Crna Gora i Sjeverna Makedonija. 

Crna Gora će nastupati u Grupi A sa Irskom, Letonijom i Azerbejdžanom.

U prvom kolu, sjutra u deset sati, crnogorski tenisei sastaće se sa selekcijom Irske, prvim nosiocem grupe. 

Programska šema

00:00 02:00
BUDILNIKEMISIJA
02:00 04:00
SREĆAN DANEMISIJA
04:00 06:00
E UŽIVOEMISIJA
06:00 07:00
24 SATAINFORMATIVA
07:00 08:55
BUDILNIKEMISIJA
08:55 09:00
5 MIN XEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.