Mikijelju uručena nagrada "Najmenadžer godine" u Sarajevu: Potvrdu predanog rada i ostvarenih rezultata

Direktoru Javnog preduzeća za upravljanje morskim dobrom Crne Gore Mladenu Mikijelju uručeno je najviše priznanje - "Zlatna plaketa - evropski najmenadžer i najkompanija" u Sarajevu, saopšteno je iz Mediabiroa.
Ovo priznanje uručeno mu je na 47. svečanoj ceremoniji "Izbora najmenadžera, najkompanija i ličnosti godine", održanoj u organizaciji Evropske nezavisne agencije za izbor i promociju najuspješnijih poslovnih ljudi i kompanija.
Mikijelj je istakao da priznanja koja je preduzeće dobilo predstavljaju potvrdu predanog rada i ostvarenih rezultata.
- Priznanja koja je naše preduzeće dobilo u prethodnom periodu potvrđuju da se rezultati našeg rada i reformski procesi koje sprovodimo prepoznaju i van granica Crne Gore. Posebno je značajno što su napori koje ulažemo u unapređenje poslovanja, efikasnije upravljanje resursima i razvoj obale prepoznati od strane relevantnih regionalnih institucija i organizacija - poručio je Mikijelj.
Među ovogodišnjim dobitnicima priznanja našla su se i dvojica Budvana – Krsto Niklanović i Balša Mitrović, kojima su priznanja dodijeljena kao potvrda njihovog profesionalnog rada, posvećenosti i ostvarenih rezultata.