Cetinjanin vozio sa 1.8 promila, kažnjen 1.500 eura

Ilustracija (Foto: Pixabay)
Ilustracija (Foto: Pixabay)

Žabljačka policija uhapsila je L.K. (28) sa Cetinja koji je vozio sa 1,8 promila alkohola u krvi. On je kažnjen sa 1.500 eura i zabranom upravljanja vozilom na pola godine.

L.K. je, kako se navodi u objavi Uprave policije na društvenoj mreži Iks (bivši Tviter), odbio testiranje na psihoaktivne supstance.

Oni su kazali da je uhapšeni, uz zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka, priveden Sudu za prekršaje.

Programska šema

12:00 13:00
E GLAMEMISIJA
13:00 14:00
SVE O ŽENAMA A POMALO I O MUŠKARCIMAEMISIJA
14:00 15:00
NE PRIČAM TI O TOMEEMISIJA
15:00 16:00
BAHAR 1SERIJA
16:00 17:00
BAHAR 1SERIJA
17:00 19:00
VIKEND POPODNEEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.