U Kotoru “Azamara Onward” sa 650 putnika

 (Foto: Radio Kotor)
(Foto: Radio Kotor)

U Kotoru se danas nalazi jedan brod.

Kako je Radiju Kotor saopšteno iz AD Luka Kotor, na vezu je brod MV “Azamara Onward” koji je u 8:30 sati doplovio iz Dubrovnika sa 650 putnika i 390 članova posade.

Svoje putovanje nastavlja u 18 sati, a sljedeća luka mu je Split.

Programska šema

11:00 11:05
INFOINFORMATIVA
11:05 12:00
BAHAR 1SERIJA
12:00 13:00
E GLAMEMISIJA
13:00 13:05
INFOINFORMATIVA
13:05 14:00
LEXEMISIJA
14:00 15:00
ETV SPECIJALEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.