Napajanje strujom u centru Glavnog grada ponovo funkcioniše

Požar kod restorana Forum uzrokovao nestanak struje u centru Podgorici

 Zbog požara koji je izbio kod restorana Forum na podgoričkom Trgu nezavisnosti, isključen KB 10kV “Apoteka” iz TS 35/10kV “Gorica Nova”, saopšteno je iz CEDIS-a.

Kako su istakli, zbog toga je došlo do prekida napajanja električnom energijom:Gradski parlament, zgrada Beka i objekti iza nje, dio ulica Slobode, Miljana Vukova i Novaka Miloševa oko zgrade Beka i zgrade oko restorana Radovče.

Međutim, napajanje strujom se vraća u normalu i veći dio centra grada ponovo ima struju.

Programska šema

17:30 19:00
UKRŠTENE RIJEČIEMISIJA
19:00 20:00
24 SATAINFORMATIVA
20:00 20:50
NA KRAJU DANAEMISIJA
20:50 21:00
5 MIN XEMISIJA
21:00 22:00
BAHAR 1EMISIJA
22:00 23:30
UKRŠTENE RIJEČIEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.