Požar kod restorana Forum uzrokovao nestanak struje u centru Podgorici

Zbog požara koji je izbio kod restorana Forum na podgoričkom Trgu nezavisnosti, isključen KB 10kV “Apoteka” iz TS 35/10kV “Gorica Nova”, saopšteno je iz CEDIS-a.
Kako su istakli, zbog toga je došlo do prekida napajanja električnom energijom:Gradski parlament, zgrada Beka i objekti iza nje, dio ulica Slobode, Miljana Vukova i Novaka Miloševa oko zgrade Beka i zgrade oko restorana Radovče.
Međutim, napajanje strujom se vraća u normalu i veći dio centra grada ponovo ima struju.